Firma

O nas

1

Firma AUTO-TECH powstała w 2000 roku i zajmuje się produkcją elementów z kompozytów. Oferujemy Państwu usługi w zakresie projektowania i szybkiego prototypowania. Zajmujemy się opracowaniem koncepcji, wykonaniem projektu, budową modeli i form, produkcją gotowych części, badaniami oraz testami części prototypowych. W procesie wdrażania części do produkcji stosujemy techniki komputerowe CAD/CAM. Posiadamy laserowy skaner 3D i frezarkę CNC. Mamy również bardzo duże doświadczenie w budowie modeli i form metodą tradycyjną.

Zatrudniamy dobrze wyszkoloną i doświadczoną kadrę co pozwala na uzyskanie wyrobów o najwyższej jakości, czego dowodem jest stała, wieloletnia współpraca z wymagającymi kontrahentami zagranicznymi.

Od początku naszego istnienia bierzemy czynny udział w sportach motorowych, gdzie nasze wyroby przechodzą najtrudniejsze próby, a my zdobywamy cenne doświadczenie i umiejętność niestandardowego działania. Ciągle udoskonalamy metody naszej pracy, stawiamy na nowoczesne urządzenia i technologie – …bo nasza praca jest naszym hobby.

Nasza firma posiada certyfikat jakości EN ISO 9001:2000.

Zapraszamy do współpracy

 

Komentowanie jest wyłączone